Google Ads & Google Adwords

Google AdWords

Google AdWords reklamlarını kullanarak birçok müşteriye ulaşma imkanını şirketimizle denemeye ne dersiniz?

Google Reklam Ajansı

Difiar Reklam olarak Türkiye'de  bulunan şirketimiz, bir çok firmaya Google AdWords Reklamları hizmeti vermektedir. Dünya kalabalık nüfusu ve sizin gibi pek çok firmanın varoluşu noktasında, uzman ekibimizle beraber sizlere profesyonel çözümler sunuyoruz.

İnsanlar Google’da anahtar kelimelerinizden birisini kullanarak arama yaptığında, yeni müşterilerin size ulaşmasını sağlar ve sizi rakiplerinizden bir adım öteye taşır. Bu sayede, insanların size bulması kolaylaşır, satışlarınızda gözle görülür bir artış sağlarsınız. Türkiye'de bu kadar büyük olan rekabet ortamında fark yaratmak için , Difiar Google Adwords Reklam Hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 

İstediğiniz Bütçe Tutarıyla Başlayın

Dilediğiniz bütçe ile başlayabilirsiniz. Google Adwords reklamlarında bütçe sınırlaması yoktur.

 Ziyaret Yoksa Ödemede Yok

Google reklamları için harcadığınız bütçe size ziyaretçi göndermediği sürece azalmaz.

 Anında raporlama

Reklam bütçeniz ile sağladığınız trafiğin detaylarını anında görebilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Google`da Reklam Vermenin Yararları

Türkiye'de internet penetrasyonunun %47 lerde olduğu bilinmektedir. Ve her geçen gün artan bu oranla birlikte arama motoru kullanım oranıda doğrudan artmaktadır. Ülkemizde en çok kullanılan arama motoru olan Google'ın reklam programı Adwords ile birçok müşteriye bütçe sınırlaması olmadan Türkiye'nin tüm bölgeleri farketme den dilediğiniz şekilde reklamlar verebilir ve müşteri kitlenizi büyütebilirsiniz.

Google Adwords, Google’ın gerçekleştirdiği bir reklamcılık hizmetidir. Google Adwords iş ortağı olarak müşterilerimizin reklamlarını, aratılan kelimeleri ilişkilendirilerek; arama sayfasında üst, alt ve sağ tarafta barındırmaktadır.

Web sitenizi arama motorlarında üst sıralara taşıyoruz.Potansiyel müşteriye hedef kitle belirlenmesine kısa yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz.İster bölgesel , ister Türkiye geneli firmanızı veya ürünlerinizin bilinirliğini arttırıyoruz.

Ekonomik ve bütçenize uygun sonuç odaklı  ortak çalışmalar yaparak sizi ve firmanızı en uygun dilde istenilen bölgede çözüme  profesyonel ekibimiz ile beraber karar verin.

Daha fazla Google Adword bilgi için 0 536 600 27 25 numaradan dilediğiniz saatte bize ulaşa bilirsiniz.